Deweloper

O deweloperze

Poznaj nas

AKME Zdzisław Wiśniewski to największa w kraju firma łącząca usługi budowlane z działalnością archeologiczną, dzięki czemu jako jedna z niewielu na rynku może zaoferować swoim klientom kompleksowe działania przy realizacji inwestycji. Począwszy od badań archeologiczno-architektonicznych po prace rozbiórkowe, ziemne i budowlane. Od 1992r. firma specjalizuje się w prowadzeniu inwestycji w zespołach staromiejskich, które objęte są ochroną konserwatora zabytków.

W oparciu o długoletnie doświadczenie i w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku AKME Zdzisław Wiśniewski z sukcesem realizuje przedsięwzięcia inwestycyjne w sektorze deweloperskim.

Deweloper:

Inwestorem HORIZON Hotel & Resort jest AKME Deweloper sp. z o.o sp.k. należąca do grupy kapitałowej AKME Zdzisław Wiśniewski

Generalny Wykonawca:

PORR SA.

krajobraz

28

Lat
doświadczenia

150

Aktualna liczba
zarządzanych apartamentów

10

Ponad 10 przyznanych
nagród

Portfolio

Poznaj nasze projekty

Firma AKME Zdzisław Wiśniewski brała także udział w realizacji licznych, złożonych w swym charakterze projektów a obecnie najważniejszych i rozpoznawalnych inwestycji Wrocławia, takich jak: Narodowe Forum Muzyki, Centrum Handlowe „Wroclavia”, Dom Handlowy „Renoma”, Centrum Handlowe „Magnolia”, Teatr Muzyczny „Capitol”, Kino „Helios”, Biblioteka Archidiecezjalna oraz wiele innych, a poniżej przedstawiamy dwie największe realizacje. Jedna z nich jest właśnie w Szklarskiej Porębie.

Certyfikaty

certyfikat
certyfikat
certyfikat
certyfikat
certyfikat