O operatorze - Hotel Horizon
Kontakt

O operatorze

Operator

Kto zadba o zarządzanie obiektem?

Nad strategią i obsługą Horizon Hotel & Resort, czuwać będzie zespół wzajemnie uzupełniających się ekspertów z Karkonosze Resort Management sp. z o.o.

Jako Dyrektor ds. rozwoju spółki operatorskiej, opiekę nad obiektem obejmie Krzysztof Kulikowski - wykładowca akademicki i dyrektor wielu renomowanych hoteli. Jako starszy wykładowca prowadził zajęcia w katedrach turystyki Uniwersytetu Jagiellońskiego, opolskiej Politechniki czy WGSH w Katowicach. Na jego bogaty profil zawodowy składają się dyrektorskie stanowiska w hotelach Orbis, Grand czy Mercure, a blisko 25-letnią praktykę zawodową uzupełniają kursy z zarządzania oraz strategii zakupu.

Za wkład w rozwój turystyki otrzymał Brązowy Krzyż Zasługi oraz Odznakę Honorową Ministra Gospodarki.

Pogłębiał znajomość branży oraz zdobywał wysokie kwalifikacje i doświadczenie podczas wielu lat u steru hoteli największych światowych sieci. Wprowadzał je również na rynek, jak miało to miejsce w przypadku Hampton by Hilton - w Warszawie i Gdańsku.

Kompetencje teamu Karkonosze Resort Management, składają się na najwyższy standard, wyjątkową atmosferę oraz finansowe powodzenie condohotelu.

Jesteśmy spokojni, że dzięki tak dobranemu zespołowi Horizon Hotel & Resort będzie obiektem sprawnie zarządzanym i cieszącym się dużym zainteresowaniem gości oraz inwestorów.

krzysztof kulikowski