Voco - Hotel Horizon
Kontakt

Voco

Voco

InterContinental Hotels Group

Akme Deweloper Sp. z o.o. zawarła umowę współpracy z InterContinental Hotels Group. Dzięki umowie franchisingowej staliśmy się częścią jednej z największych globalnych grup hotelowych na świecie. IHG to ponad 6.000 hoteli zlokalizowanych w ponad 100 krajach. Drugi etap inwestycji będzie działał pod marką voco, należącą do InterContinental Hotels Group.

  • najwyższy standard świadczonych usług
  • dostęp do programu lojalnościowego IHG Rewards Club, skupiającego
    ponad 100 milionów członków na całym świecie
  • rozpoznawalność marki
  • zainteresowanie lokalnych oraz zagranicznych gości
  • rodzinna gościnność

Początki

VOCO to międzynarodowa marka hotelowa działająca od 2018 r. Należy do brytyjskiego przedsiębiorstwa InterContinental Hotels Group, którego jest najszybciej rozwijającym się podmiotem. Do 2021 r. voco zdołało otworzyć przeszło 50 nowych obiektów w ponad 20 krajach na świecie i podpisać dziesiątki kolejnych umów na rebranding hoteli. Działalność voco opiera się na dostarczaniu kompleksowych rozwiązań usprawniających funkcjonowanie hoteli na każdej płaszczyźnie. Właścicielom i inwestorom voco proponuje udoskonalone opcje zarządzania obiektami, optymalizację działań marketingowych i inne narzędzia przekładające się na lepsze wyniki przy niższych nakładach finansowych. Natomiast gościom voco zapewnia komfortowe warunki pobytów, w tym wysoką jakość obsługi w luksusowo urządzonych hotelach. Doskonale zorganizowane i świadomie zarządzane hotele voco to propozycja dla gości oczekujących wysokich standardów!

Pisali o nas

"Pierwszy w Europie voco Resort powstanie w Szklarskiej Porębie"

"Resort z widokiem na góry"

"IHG and Grupa AKME Bring the First voco Resort in Europe ..."

"IHG i Grupa AKME wprowadzają do Szklarskiej Poręby..."

"W Szklarskiej Porębie ruszy hotel voco Resort sieci IHG. W condo"

"W Szklarskiej Porębie powstaje hotel marki voco Resort"

"Podpisano umowę na nowy hotel w Szklarskiej Porębie"

"W Szklarskiej Porębie powstanie pierwszy hotel pod marką voco …"

"IHG and Grupa AKME Bring the First voco Resort in Europe to …."

"W Szklarskiej Porębie stanie pierwszy w Europie hotel pod …"

Wiktor Grzechociński, partner Grupa AKME i Andrzej Szymczyk, Development Director, Poland and Eastern Europe IHG

Andrzej Szymczyk

Development Director, Poland & Eastern Europe w IHG Hotels & Resorts

„Jesteśmy zachwyceni, że możemy rozwijać naszą obecność w górskich kurortach w Polsce z drugim, wyjątkowym hotelem. To pierwsza umowa podpisana na hotel pod marką voco Resort w Europie i nie możemy się doczekać otwarcia kolejnego sztandarowego obiektu wspólnie z naszym partnerem, Grupą AKME. Razem z hotelem Holiday Inn Resort Szklarska Poręba, cały kompleks Horizon Hotel & Resort będzie niewątpliwie doskonałym wyborem dla szerokiej rzeszy osób podróżujących w celach wypoczynkowych”

Operator

Kto zadba o zarządzanie obiektem?

Nad strategią i obsługą Horizon Hotel & Resort, czuwać będzie zespół wzajemnie uzupełniających się ekspertów z Karkonosze Resort Management sp. z o.o.

Jako Dyrektor ds. rozwoju spółki operatorskiej, opiekę nad obiektem obejmie Krzysztof Kulikowski - wykładowca akademicki i dyrektor wielu renomowanych hoteli. Jako starszy wykładowca prowadził zajęcia w katedrach turystyki Uniwersytetu Jagiellońskiego, opolskiej Politechniki czy WGSH w Katowicach. Na jego bogaty profil zawodowy składają się dyrektorskie stanowiska w hotelach Orbis, Grand czy Mercure, a blisko 25-letnią praktykę zawodową uzupełniają kursy z zarządzania oraz strategii zakupu.

Za wkład w rozwój turystyki otrzymał Brązowy Krzyż Zasługi oraz Odznakę Honorową Ministra Gospodarki.

Pogłębiał znajomość branży oraz zdobywał wysokie kwalifikacje i doświadczenie podczas wielu lat u steru hoteli największych światowych sieci. Wprowadzał je również na rynek, jak miało to miejsce w przypadku Hampton by Hilton - w Warszawie i Gdańsku.

Kompetencje teamu Karkonosze Resort Management, składają się na najwyższy standard, wyjątkową atmosferę oraz finansowe powodzenie condohotelu.

Jesteśmy spokojni, że dzięki tak dobranemu zespołowi Horizon Hotel & Resort będzie obiektem sprawnie zarządzanym i cieszącym się dużym zainteresowaniem gości oraz inwestorów.

krzysztof kulikowski

Look Book

Wnętrza voco

Voco to ideale połączenie niezawodności i różnorodności. Z troską o każdy detal na którym można polegać i które czynią każdy pobyt wyjątkowym.

Hotele voco są zróżnicowane, każdy z nich jest inny i oddaje ducha miasta czy też regionu w którym się znajduje. Nowoczesność połączone z poszanowaniem lokalnego dziedzictwa.

Paryż

Francja

Strasburg

Francja

Haga

Holandia

Glasgow

Szkocja

Dubai

Emiraty Arabskie

Pokolbin

Australia