Wnętrza - Hotel Horizon
Kontakt

Wnętrza

Poznaj wnętrza

Horizon Hotel & Resort

Aranżacja wnętrz hotelu Horizon & Resort jest połączeniem elementów natury, historii, sztuki, lokalnego przemysłu i artystycznego poczucia humoru wiążących się ze Szklarską Porębą. Koncepcja bazowała na wprowadzeniu jak największej liczby materiałów lokalnych takich jak kamień, szkło, drewno, oraz na motywach dobrze znanych z tego regionu, jakim jest haft zachełmiański czy tradycje związane z hutą szkła. Wnętrza zostały wzbogacone o motyw abstrakcyjnego podejścia do aranżacji wnętrz, znajdziemy w nich zatem czerwony fortepian, wypatrujące muflony czy lornetki do obserwowania otoczenia. Projekt miał zapewnić stworzenie idealnej przestrzeni do odpoczynku, relaksu jak również spotkań biznesowych.

Strefa lobby

Utrzymana jest w naturalnych barwach i fakturach. Sercem przestrzeni jest centralnie umieszczona recepcja wraz z barem, wzdłuż których zaprojektowana została zielona ściana z roślinnością.

Restauracja

Koncepcja bazowała na wprowadzeniu jak największej ilości materiałów lokalnych takich jak kamień, szkło, drewno, jak i na motywach dobrze znanych z tego regionu.

Bufet

Projekt wnętrz bufetu hotelu Horizon & Resort to przede wszystkim ergonomia w której dominuje drewno z akcentami czerni, bordo i zieleni.

Restauracja

W części restauracyjnej dominuje drewno z akcentami czerni, bordo i zieleni. Ciekawym rozwiązaniem materiałowym jest ściana z plecionką nawiązującą do haftu zachełmiańskiego. Przestrzeń zaprojektowano tak, aby w łatwy sposób można było z niej wydzielić salę konferencyjną czy bankietową.

Basen wewnętrzny

Przy projektowaniu wnętrz basenu oraz strefy spa postawiono na ciemniejsze barwy z dodatkiem naturalnego drewna, miedzi i kamienia. Wnętrze basenu w naturalny sposób łączy się z krajobrazem na zewnątrz.

Przestrzenie wspólne

Są wyraziste i przestronne, aby dodać im nieco domowego klimatu.

Basen Infinity z tarasem

Projekt basenu z tarasem widokowym zakładał wyeksponowanie walorów widokowych.

Nasz projekt

Poznaj architektów

Q2Studio to pracownia projektowa, zrzeszająca w swych szeregach architektów, dla których praca jest pasją i sztuką tworzenia. Działamy w szerokim zakresie – od konsultacji programowych, poprzez projektowanie: urbanistyczne, architektoniczne oraz projektowanie wnętrz. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, wsłuchując się uważnie w jego potrzeby.

Nasze przedsięwzięcia w większości o podwyższonym i wysokim standardzie charakteryzują niebanalne rozwiązania projektowe, a także szczególna dbałość o walory użytkowe i dobre samopoczucie użytkownika. Bacznie śledzimy kierunki zmian na rynku budownictwa oraz wykończenia wnętrz co pozwala nam na sprawne reagowanie na potrzeby Inwestorów. Do wszystkich projektów podchodzimy z pasją, tak by były niepowtarzalne i funkcjonalne jednocześnie.